Menu
Your Cart

Nbase

NBase içeriklerinde tüm Avrupa ve Amerika tarafından kalitesi kabul edilen en iyi nbase yapımına uygun ithal ürünler kullanılmaktadır. Renksiz ve kokusuzdur, su veya herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermez. Ürünlerimiz nbase tavsiyesi istendiğinde kullanıcılar tarafından çokça tavsiye edilmektedir. Profesyonel şekilde hijyenik olarak dolum yapılmıştır. Tüm ürünlerde oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişe kullanılmış ve nitrojen ile dolum yapılmıştır. Nbase tek başına kullanılabileceği gibi aroma karıştırılarak da kullanılabilmektedir.

Carlo Nbase - 100ML
New Çok Satan
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 100MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gele..
100,00TL
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 250MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gele..
210,00TL
Carlo Nbase - 500ML
New Çok Satan
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 500MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gele..
345,00TL
Carlo Nbase - 1000ML
New Çok Satan
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 1000MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gel..
580,00TL
Chemnovatic Nbase - 100ML
New Çok Satan
Chemnovatic Nbase - 100MLChemnovatic Gliserin (VG), Chemnovatic Glikol (PG), Chemnovatic Nikotin (Nic) ile üretilir. Chemnovatic Nbase'in MTL içicileri için en iyi olmasının sebebi VG-PG birleşiminin çok iyi bir vurum sağlamasıdır.Neden Chemnovatic Nbase ?Chemnovatic firması direk olarak Nbase, arom..
54,00TL
Chemnovatic Nbase - 250ML
New Çok Satan
Chemnovatic Nbase - 250MLChemnovatic Gliserin (VG), Chemnovatic Glikol (PG), Chemnovatic Nikotin (Nic) ile üretilir. Chemnovatic Nbase'in MTL içicileri için en iyi olmasının sebebi VG-PG birleşiminin çok iyi bir vurum sağlamasıdır.Neden Chemnovatic Nbase ?Chemnovatic firması direk olarak Nbase,..
111,80TL
Chemnovatic Nbase - 500ML
New Çok Satan
Chemnovatic Nbase - 500MLChemnovatic Gliserin (VG), Chemnovatic Glikol (PG), Chemnovatic Nikotin (Nic) ile üretilir. Chemnovatic Nbase'in MTL içicileri için en iyi olmasının sebebi VG-PG birleşiminin çok iyi bir vurum sağlamasıdır.Neden Chemnovatic Nbase ?Chemnovatic firması direk olarak Nbase,..
187,60TL
Chemnovatic Nbase - 1000ML
New Çok Satan
Chemnovatic Nbase - 1000MLChemnovatic Gliserin (VG), Chemnovatic Glikol (PG), Chemnovatic Nikotin (Nic) ile üretilir. Chemnovatic Nbase'in MTL içicileri için en iyi olmasının sebebi VG-PG birleşiminin çok iyi bir vurum sağlamasıdır.Neden Chemnovatic Nbase ?Chemnovatic firması direk olarak Nbase, aro..
312,60TL
3Merck Nbase - 100ML
New Çok Satan
3Merck Nbase  - 100MLMerck Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Merck Nbase'in en iyi olmasının sebebi firmanın en saf ürünü üretmesiyle alakalıdır.Neden Merck Nbase ?Merck Nbase Kokusuzdur.Merck Nbase Saf olmaya en yakın bileşenleri içerir.Sek olarak kullanılabil..
215,00TL
3Merck Nbase - 250ML
New Çok Satan
3Merck Nbase  - 250MLMerck Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Merck Nbase'in en iyi olmasının sebebi firmanın en saf ürünü üretmesiyle alakalıdır.Neden Merck Nbase ?Merck Nbase Kokusuzdur.Merck Nbase Saf olmaya en yakın bileşenleri içerir.Sek olarak kullanılabil..
435,00TL
3Merck Nbase - 500ML
New Çok Satan
3Merck Nbase  - 500MLMerck Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Merck Nbase'in en iyi olmasının sebebi firmanın en saf ürünü üretmesiyle alakalıdır.Neden Merck Nbase ?Merck Nbase Kokusuzdur.Merck Nbase Saf olmaya en yakın bileşenleri içerir.Sek olarak kullanılabil..
740,00TL
3Merck Nbase - 1000ML
New Çok Satan
3Merck Nbase  - 1000MLMerck Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Merck Nbase'in en iyi olmasının sebebi firmanın en saf ürünü üretmesiyle alakalıdır.Neden Merck Nbase ?Merck Nbase Kokusuzdur.Merck Nbase Saf olmaya en yakın bileşenleri içerir.Sek olarak kullanılabi..
1.045,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)