Menu
Your Cart

Carlo NBase

Üreticiler tarafından en çok kullanılan üründür. Carlo-Merck-Merck NBase Fransız devi kimya firması Carlo Erba nın VG si (W252506) ve Alman devi Merck firmasının PG (107478) ve Merck Nic. (820877) ile üretilir.

Carlo Nbase - 100ML
New Çok Satan
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 100MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gele..
100,00TL
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 250MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gele..
210,00TL
Carlo Nbase - 500ML
New Çok Satan
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 500MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gele..
345,00TL
Carlo Nbase - 1000ML
New Çok Satan
Carlo Nbase (Carlo Vg, Merck Pg, Merck Nic) 1000MLCarlo Erba Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile Üretilir. En iyi Nbase'lerden olmasının sebebi Carlo VG'nin Lezzet nötrlüğüdür.Neden Carlo Nbase ?Lezzet anlamında en nötr Vg ile üretilir.(Vg tadını değil direk olarak aromadan gel..
580,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)