Menu
Your Cart

Sigma NBase

Sigma NBase  Sigma VG - Merck PG - Merck Nic ile hazırlanan üst kalite bir üründür. İçim yumulaklığı olarak en iyisi denilebilir. Alman devi iki büyük firma olan Sigma Aldrich ve Merck ürünleri kullanılır. Sigma-Aldrich VG (W252506) + Merck PG (107478) + Merck Nic. (820877) 

Sigma Nbase 100ML
New Çok Satan
Sigma Nbase  - 100MLSigma Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Sigma Nbase DL ürün sevenler için en verimli Nbase olabilir.Neden Sigma Nbase ?Sigma Nbase'in hafif tatlı tadı DL kullanıcılarını bu Nbase'e yönlendirir.Saflık bakımından en iyi VG'lerden birisidir.Aro..
130,00TL
Sigma Nbase 250ML
New Çok Satan
Sigma Nbase  - 250MLSigma Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Sigma Nbase DL ürün sevenler için en verimli Nbase olabilir.Neden Sigma Nbase ?Sigma Nbase'in hafif tatlı tadı DL kullanıcılarını bu Nbase'e yönlendirir.Saflık bakımından en iyi VG'lerden birisidir.Aro..
270,00TL
Sigma Nbase 500ML
New Çok Satan
Sigma Nbase  - 500MLSigma Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Sigma Nbase DL ürün sevenler için en verimli Nbase olabilir.Neden Sigma Nbase ?Sigma Nbase'in hafif tatlı tadı DL kullanıcılarını bu Nbase'e yönlendirir.Saflık bakımından en iyi VG'lerden birisidir.Aro..
440,00TL
Sigma Nbase 1000ML
New Çok Satan
Sigma Nbase  - 1000MLSigma Gliserin (VG), Merck Glikol (PG), Merck Nikotin (Nic) ile üretilir. Sigma Nbase DL ürün sevenler için en verimli Nbase olabilir.Neden Sigma Nbase ?Sigma Nbase'in hafif tatlı tadı DL kullanıcılarını bu Nbase'e yönlendirir.Saflık bakımından en iyi VG'lerden birisidir.Ar..
740,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)