Menu
Your Cart

Tütünlü Mix Aromalar

517
Yakında
Orta sert dengeli bir tütün harmanı...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-14Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak k..
89,90TL
Yumuşak içimli tütün harmanı tadını bu aromada bulabilirsiniz....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, bas..
99,90TL
Black Honey Tobacco
Çok Satan
Kremalarla yumuşatılmış tatlı bir tütün deneyimi…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  8-12%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyl..
89,90TL
Vanilya Lezzetiyle Bezenmiş Çikolatalı Puro Lezzeti.Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %5-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile ..
99,90TL
Birçok farklı tür tütün yaprağının dengeli bir şekilde harmanlandığı başarılı bir karışım....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %1-4 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : ..
99,90TL
Puro tütünü tadını sevenler için...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kull..
99,90TL
Daha aromatik ve yumuşak içimli tütün aroması sevenler için…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ..
99,90TL
Burley
Çok Satan
Zengin ve pürüzsüz tütün aroması…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme süre..
99,90TL
Vanilya, karamel ve hafif çikolata notalarıyla harmanlanmış zengin Amerikan pipo tütünü karışımı…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not ..
99,90TL
Krallara layık tütün harmanı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecind..
89,90TL
FE aromaların en sevilenlerinden birinin daha kullanıma hazır mix aroması. OHM Kimya tecrübesi ve kalitesiyle sizin için özenle hazırlandı. Tütün severlerin gözdelerinden kirazlı sigar aroması. Uzun demlemelerde hafif tatlı kiraz aromasıyla keyif veren bir cigar tadında.İçerik : Kiraz, tütünMiktar&n..
99,90TL
Ohm Kimya Cigar  Bu aromayı tek başına kullanabileceğiniz gibi karışımlarınızda da harika bir temel olarak kullanabilirsiniz. Cigar aromasını meyve, alkol veya baharat aromaları ile birlikte denemenizi öneririz. Her şekilde harika bir karışım olacaktır. Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-8Demlenme : Ya..
99,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)