Menu
Your Cart

Vampire Vape

Fantasy
Yakında
Vampire Vape FantasyMeyve sevenler buraya... Vampire Vape'ten hafif mentol dokunuşuyla ferahlatıcı ve bir o kadar leziz orman meyveleri karışımı.Ambalaj : Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %15-20Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. G..
89,00TL
Heisenberg
Çok Satan
Vampire Vape HeisenbergVampirevape'in gizli ve en özel formüllerinden... Tabanda ağzınızı sulandıracak meyve aromaları ve üzerinde mentol kristalleri. Bu lezzeti tüm gün bıkmadan keyifle buharlayabilirsiniz...Ambalaj : Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖneril..
129,00TL
Vampire Vape PinkmanBu aromayı daha önce deneyimlemediğinize üzülebilirsiniz. Vampire Vape'in çok satan aromalarından. Leziz ve tatlı orman meyveleri formülü...Ambalaj : Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %9 - 13Demlenme : Yaklaşık demlenme süre..
129,00TL
Vampire Vape Sherbet LemonLimon sevenler burada mı :) Mayhoş ve bir o kadar tatlı...Ambalaj : Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %15-20Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak de..
129,00TL
Vampire Vape Sweet Lemon PieVampire Vape'in ödüllü aromalarından... Limonlu, kremalı leziz mi leziz bir pasta denemeyen kalmasın...Ambalaj : Orijinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %8 - 12Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen..
129,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)